На Хмельниччині волонтери виготовили пересувну СТО для військових, – ОВА
Уже більше десяти таких машин, які слугують мобільними станціями технічного обслуговування, працюють для наших бійців на передовій. Оскільки попит залишається, днями військовослужбовцям з Хмельниччини передали ще одну СТО “на колесах”.
У Хмельницькій ОВА інформують, що обладнали майстерню на колесах волонтери БФ «Авангард» та ГО «Валіза Добра» на базі “MAN”.
Хлопці вмонтували туди шиномонтаж, зварювальне та вулканізаційне обладнання, пресувальник, плазморіз, точильний станок з гріндером, набори різноманітних інструментів, обігрівач, термопот, місце для відпочинку.
Також машина має автономне живлення і можливість підключення до електромережі.
“Щиро дякую нашим волонтерам та усім, хто долучається та підтримує таку потрібну та добру ініціативу. Не забуваймо донатити, адже у планах наших винахідників-волонтерів змайструвати ще не одне таке авто. Пам’ятаймо, ми одна нація і тільки згуртувавшись подолаємо ворога”, – наголосив перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін, під час передачі СТО одному з військових формувань Хмельниччини.
(Фото Хмельницької ОВА)
Нагадаємо, нещодавно волонтери змайстрували для військових “холодильник на колесах”
Також автолазні для військовослужбовців обладнали у Чемеровецькій громаді та волонтери на Хмельниччині
Крім того, стоматологічний “батальйон” з Хмельниччини лікуватиме бійців на передовій
Підписуйтесь та слідкуйте за новинами Facebook









Із 1 січня 2026 року в Україні зростає прожитковий мінімум. Він становитиме 3328 гривень для […]
Ментальний стан дітей залишається однією з найуразливіших сфер у час повномасштабної війни. За рік рівень […]
Військовослужбовці, які перебувають або перебували в полоні, мають право на низку грошових виплат. Поки військові […]